V minulém měsíci jsme nainstalovali systém vytápění do právě rekonstruovaného bytu v historickém centru Prahy na Malé Straně.

Spokojenost zákazníků se systémem vytápění LARX UHLÍKOVÉFÓLIE.CZ a naší prací je pro nás velmi důležitá. Velmi nás tedy potěšilo, když se na nás obrátil majitel objektu, kde jsme již topné fólie realizovali, s tím, že realizuje další projekt. A jiné vytápění, než naše uhlíkové fólie, nepřipadá v úvahu.

Pro rekonstrukce bytů a bytových domů není vhodnějšího řešení podlahového vytápění, než uhlíkové topné fólie. Díky jejich tloušťce do 1 mm nezvyšují skladbu podlahy a lze tak podlahové topení realizovat i tam, kde to dříve nepřipadalo v úvahu. Rozdíl v komfortu při vytápění lokálními topidly (radiátory, přímotopy…) a topnými fóliemi je značný. I to byl jeden z důvodů, proč se na nás již po několikáté obrátil náš zákazník ohledně realizace systému vytápění v malém útulném bytě na Malé Straně v Praze.

Celkem jsme do rekonstrukce během jednoho dne nainstalovali 33 čtverečních metrů naší odolné uhlíkové fólie, rozdělených na 3 topné okruhy, o celkovém výkonu cca 5 kW. O regulaci systému vytápění se starají naše LARX TOUCH Termostaty, které jsou jednoduchým řešením lokální regulace pokojové teploty při vytápění topnými fóliemi.

Zaujal Vás systém vytápění LARX UHLÍKOVÉFÓLIE.CZ? Neváhejte a zašlete nám svůj projekt přes kontaktní formulář a společně najdeme vhodné řešení pro vytápění Vašeho objektu.