LARX instaluje fotovoltaické elektrárny pro průmyslové, komerční objekty, bytové a rodinné domy.

fotovoltaická elektrárna larx

Fotovoltaické elektrárny

Naším cílem je nabízet kvalitní a bezúdržbová řešení technologií pro budovy. K našemu systému vytápění uhlíkovými fóliemi, chytré regulaci a zabezpečení, fotovoltaické elektrárny zkrátka patří.

V LARXu nám záleží na tom, aby fotovoltaická elektrárna našim zákazníkům ušetřila náklady na energie a zároveň usnadnila život. I proto se snažíme o komplexní návrh celého systému s cílem maximální optimalizace spotřeby elektrické energie. Jsme držiteli všech potřebných osvědčení a certifikátů pro instalace fotovoltaických elektráren a využíváme jen ty nejkvalitnější dostupné komponenty na českém i světovém trhu. Do konce letošního roku máme ještě několik volných termínů pro instalace, máte-li tedy zájem o fotovoltaickou elektrárnu, neváhejte se nám ozvat – náš specialista na fotovoltaiku Petr Greiner, greiner@larx.cz, +420 725 140 146.

fotovoltaická elektrárna larx 3

Wallbox LARX

Elektromobilita provází LARX již dlouhou dobu. Naší firemní Teslou Model 3 jezdíme na stavby, schůzky a jednání již více než 2 roky. Vlastní wallbox pro nabíjení hybridních a elektrických vozů byl tedy jednoduchým rozhodnutím.

Pod pojmem wallbox se rozumí domácí nabíjecí stanice. Umisťovaná je samozřejmě nejčastěji do garáže, kde je tak díky ní možné pečovat o auto zcela kompletně, včetně nabíjení. Náš Wallbox LARX zvládá nabíjení o maximálním výkonu 22 kW, domácí nabíjení elektromobilů dokáže tedy až 10x rychleji než při použití běžné zásuvky.

Wallbox LARX nabízíme ve více konfiguracích, od jednoho nabíjecího bodu se zásuvkou/kabelem, po dva nabíjecí body se dvěma kabely/jedním kabelem + jednou zásuvkou. Dobíjecí stanice je navržena pro maximální uživatelský komfort a pohodlí. Na Wallbox LARX je možné získat dotaci z programu Nová zelená úsporám až 60 000 Kč.
 
Přednosti Wallboxu LARX:
  • vhodné pro interiér i exteriér
  • kompatibilní se všemi elektromobily a plug-in hybridy na trhu
  • možnost autonomního ovládání (po propojení dojde k automatickému započetí dobíjecího procesu)
  • Wi-Fi a bluetooth konektivita
  • smart řízení zátěže dle aktuální spotřeby objektu
  • variabilní nastavení výkonu dle potřeby zákazníka
larx nabíječka elektromobilu EV

Máme zkušenosti a všechny potřebné osvědčení a certifikace, zařídíme vše potřebné, od vypracování projektu, přes instalaci, po dotaci. Pokud máte zájem, neváhejte se na nás obrátit e-mailem nebo telefonicky, rádi pro Vás připravíme řešení na míru.