V oblasti lipenské přehrady se i přes nelibost některých místních obyvatel rozjíždí ve velkém rezidenční výstavba. V prosinci loňského roku jsme nainstalovali systém vytápění LARX UHLÍKOVÉFÓLIE.CZ do prvního z projektů, které nás v této oblasti čekají.

Topné fólie jsou univerzálním zdrojem tepla, který se hodí do všech typů novostaveb a rekonstrukcí. Tentokrát jsme realizovali systém vytápění LARX UHLÍKOVÉFÓLIE.CZ v novostavbě rodinného domu u Lipna nad Vltavou v Jižních čechách. Stavba byla výborně připravena pro instalaci vytápění a my během realizace nenarazili na jediný problém.

Celkem jsme do novostavby během jednoho dne nainstalovali 43 m² naší LARX uhlíkové topné fólie v kombinaci s naší LARX Heating Mat rohoží, rozdělené na 4 topné okruhy. O regulaci systému vytápění se starají naše LARX LCD Termostaty, které jsou jednoduchým řešením lokální regulace pokojové teploty při vytápění topnými fóliemi.

Zaujal Vás systém vytápění LARX UHLÍKOVÉFÓLIE.CZ? Neváhejte a zašlete nám svůj projekt přes kontaktní formulář a společně najdeme vhodné řešení pro vytápění Vašeho objektu.