Jedna mobilní aplikace, společné řešení vytápění a zabezpečení. LARX uhlíkové topné fólie a regulace Jablotron spolu tvoří komfortní systém vytápění LARX UHLÍKOVÉFÓLIE.CZ. Vytápění je možné regulovat jak lokálně termostatem v každé místnosti, tak chytře mobilní aplikací MyJABLOTRON (iOS a Android).

Pro nás, pro firmu cílící na inovace a komfort, je volba každého systému zásadní. Pro uživatele nesmí být systém zátěží, ale přínosem. Musí být intuitivní, bezpečný a funkční. Developeři ocení minimální poruchovost a údržbu, rychlou instalaci a nízké náklady. Naší podmínkou pro volbu je vždy funkčnost v symbióze s dalšími systémy.

 

Jablotron

Proto jsme vybrali takový systém ovládání vytápění a zabezpečení majetku a osob, na který dokážeme napojit i další zařízení a pohodlně vše ovládat jednou mobilní aplikací. Jedná se o systém od ověřeného českého výrobce Jablotron. Jsme platinovým partnerem Jablotron.

 

Platinový partner Jablotron

 

Systém zabezpečení Jablotron má široké možnosti – například čidla pohybu a požáru, fotoverifikaci, notifikace aktuálního stavu přes aplikaci i SMS, napojení na pult centrální ochrany. My jsme do našeho LARX balíčku pečlivě vybrali takový mix služeb a prvků zabezpečení, abychom systém vytvořili pro developera i pro uživatele maximálně přehledný a funkční. V případě zájmu také samozřejmě poskytneme individuální řešení na míru.

LARX Jablotron

Pokud chcete vylepšit svůj projekt o moderní vytápění, zabezpečení a další technologie a zároveň zachovat jednoduchost a nízké náklady, kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo formulářem.