Důležitou součástí našeho řešení chytrých technologií pro developery je systém zabezpečení.

Pro nás, pro firmu cílící na inovace a komfort, je volba každého systému zásadní. Pro uživatele nesmí být systém zátěží, ale přínosem. Musí být intuitivní, bezpečný a funkční. Developeři ocení minimální poruchovost a údržbu, rychlou instalaci a nízké náklady. Naší podmínkou pro volbu je vždy funkčnost v symbióze s dalšími systémy.

EZS larx uhlikove folie zabezpeceni jablotron

Proto jsme vybrali takový systém zabezpečení majetku a osob, na který dokážeme napojit i kompletní vytápění developerského projektu a další zařízení a pohodlně vše ovládat jednou mobilní aplikací. Jedná se o systém od ověřeného českého výrobce Jablotron.

EZS

Systém zabezpečení Jablotron má široké možnosti – čidla mj. pohybu a požáru, fotoverifikaci, notifikace aktuálního stavu přes aplikaci i SMS, napojení na pult centrální ochrany. My jsme do našeho LARX balíčku pečlivě vybrali takový mix služeb a prvků zabezpečení, abychom systém vytvořili pro developera i pro uživatele maximálně přehledný a funkční. V případě zájmu také samozřejmě poskytneme individuální řešení na míru.

Pokud chcete vylepšit svůj developerský projekt o moderní vytápění, zabezpečení a další technologie a zároveň zachovat jednoduchost a nízké náklady,
zde najdete více o našem LARX balíčku chytrých technologií pro developery.